Angelina Jolie Ve En Sevilen Filmleri

Güzellik ikonlarından biri olan başarılı oyuncu Angelina Jolie, tüm dünyada herkesçe sevilen bir isimdir. Kadınların gıpta ile baktığı güzeller güzeli bir kadın, erkeklerin beğeniyle takip ettiği bir isim. Her yaptığı ile haber olan Jolie, aynı zamanda başarılı bir oyuncudur her şeyden önce. Adından devamlı söz ettiren, her filmi ile olay olan bir isimdir. Güzel oyuncu, ailesinde en fazla farklı ırk bulunan biridir tabi. Farklı ülkelerden edindiği evlatlar ile tam bir yardım kraliçesi olan Jolie, barış elçisidir bir de. Yaptığı iyilikler, edindiği evlatlar, oynadığı filmler, verdiği röportajlar ile tam bir ikon olan oyuncu, her yaptığı ile olay oluyor. Hem ünlü hem güzel olunca tabi normal aslında  😁 Oscar sahibi oyuncu aynı zamanda 3 adet de Altın Küre ödülüne sahiptir. İlk etapta model olarak iş hayatına atılan Angelina Jolie, babasının oyuncu olmasından mütevellit oyunculuk yolunda ilerlemeye başladı.  Hakkında pek çok şey bilinen ve yakınen takip edilen oyunca olan Angelina Jolie denilince aklınıza hangi filmler geliyor peki? İşte huzurlarınızda güzel oyuncunun en iyi 5 filmi.

angelina jolie

1 – Mr. And Mrs. Simth; bu film ile büyük başarı kazanan Angelina Jolie, Brad Pitt ile de bu filmde tanışıp evlenmiştir.

2 – Lara Croft-Tomb Raider; oyuncu asıl çıkışını aksiyon filmi olan Lara Croft ile yapmıştır. Bu filmden sonra da en fazla kazanan oyuncular arasına girmiştir.

3 – Wanted; yine bir aksiyon filmi ile adından baya söz ettirdi oyunca ve bu film en iyi filmleri arasına girdi.

4- Turist; Jonny Deep ile başrollerini paylaştığı Turist’te tüm güzelliğini gözler önüne seren Angelina Jolie, rolü ile de oldukça sevilmiştir.

5 – Sahtekar; gerçek bir olayı anlatan film Jolie’yi başka bir halde gördüğümü filmlerden biridir. Üzgün, yorgun ve duygusal olarak oldukça güçlü.

Default image
Otomatik Portakal

Leave a Reply