Beyza Alkoç ve En Sevilen 5 Kitabı

Kitapları ile adından başarılı bir şekilde söz ettiren Beyza Alkoç, özellikle son yılların daha doğrusu Karantina serisi ile birlikte daha fazla tanınır hale gelmiştir. Kendisi henüz 25 yaşındadır ve ilk kitabını 18 yaşında okuyucuların beğenisine sunmuştur. Bu bir yetenek değil de nedir? Gencecik yaşına 8 kitap sığdıran Alkoç, çok satan listelerinde ilk sırada kalmıştır haftalarca. İlk kitabı Sınır olan yazar, bir kitap platformunda yazdığı öykülerin dikkat çekmesi sonucu kitap yazmaya karar verir ve az önce de bahsettiğimiz gibi 18 yaşında ilk kitabını yayınlamıştır. Aynı zamanda eğitim hayatına da devam eden Beyza Alkoç, mütercim tercümanlık ve sosyoloji okumaktadır. Her kitabı büyük beğeni toplayan yazar, hal böyle olunca devam kitapları yazarak okuyucularını mutlu etmeye çalışan da bir isimdir aynı zamanda. Belirli bir türü olmayan Alkoç; aşk, bilim kurgu, korku, fantastik öğelerin de hakim olduğu kitaplar kaleme almıştır. Yazmak emek isteyen bir iştir ve Beyza Alkoç genç yaşına rağmen bunu en güzel şekilde yapan bir isimdir. Ee bize düşen başarılarının devamını dilemek ve en sevilen 5 kitabını huzurlarınıza getirmek 😊

beyza alkoç

1 – Karantina Serisi, belki de en sevilen en fazla en çok sata kitaplar listesinde birinci sırada kalan kitap serisidir. Herkesçe sevilmiş ve merakla okunmuştur.

2 – Sınır, yazarın kaleme aldığı ilk kitap olan Sınır yayınlandığı yıl güzel bir başarı elde etmiş ve aşk romanı olma özelliği ile de dikkat çekmiştir.

3 – Kar Küresi, yine bir aşk kitabı ile yazmaya devam eden yazar, bu kitabı ile dram kelimesine de anlam katmıştır hani.

4 – Sıfır Kilometre, oldukça yalın bir dile sahip olan yazarın en dikkat çeken kitaplarından birisi de tartışmasız sıfır kilometre olmuştur.

5 – Asansör, komedi türünde kaleme aldığı bu kitap hem değişik hem eğlenceli gidişatı ile okuyucuyu kendine bağlıyor.

Default image
Otomatik Portakal

Leave a Reply