Reklam Politikası

  1. Reklam politikasında, tüm reklamlar ve ticari olarak desteklenen yayınlar, editoryal kararlardan bağımsızdır. Dijital Filozof, reklam olarak işaretlenen veya Dijital Filozof yayınlarında bir sponsor tarafından tanıtılan hiçbir ürün veya hizmeti onaylamaz. Editoryal içerik, ticari veya mali çıkarlar veya reklam veren müşteriler veya sponsorlarla yapılan herhangi bir özel düzenleme tarafından tehlikeye atılmaz.
  2. Dijital Filozof, Dijital Filozof markasına zarar veren veya Dijital Filozof ağında tutulan içeriğe uygun olmayan her türlü reklamı reddetme hakkını saklı tutar.
  3. Dijital Filozof, sağlığa zararlı olduğu bilinen ürün veya hizmetlerin (örneğin tütün ve alkol ürünleri) reklamını kabul etmeyecektir.
  4. Reklamlar aldatıcı veya yanıltıcı olamaz ve doğrulanabilir olmalıdır. Reklamlar, reklamvereni ve sunulan ürün veya hizmeti açıkça tanımlamalıdır. Abartılı veya abartılı sözcüklerle yazılmış kopyalara izin verilmeyecektir. Metin veya sanat eseri olarak uygunsuz veya saldırgan görünüyorsa ya da kişisel, ırksal, etnik, cinsel yönelim veya dini içerikle ilgili ise reklamlar kabul edilmeyecektir.
  5. Bir reklam çevrimiçi olarak dağıtıldıktan sonra, Baş Editör (ler) veya Yayıncı onun kaldırılmasını talep ederse, dergi sitesinden herhangi bir zamanda geri çekilecektir.
  6. Kişisel bilgilerinizi üçüncü bir tarafa satmayacağız – sitemizdeki reklamcılar davranışlarınıza çerezler aracılığıyla erişebilir, ancak verilerinize erişemez.
  7. Reklam engelleyicileri kullanmamanızı rica ediyoruz – yaygın inanışın aksine, bazen herhangi bir şey tıklamadan veya satın almadan sadece reklam görmeniz için para alıyoruz. Sitemizi beğendiyseniz, lütfen reklamlarımızı engellemeyin – size hiçbir maliyeti olmadan sitemizi kullandığımız için bize ödeme yapmanın kolay bir yoludur.
  8. Size herhangi bir şey indirmenize (özellikle virüsler!) Neden olan veya reklamı bozan reklamlara izin vermiyoruz. herhangi bir şekilde site. Bunu yapan bir reklam görürseniz, lütfen bize bildirin ve mümkün olan en kısa sürede araştırıp kapatacağız.
  9. İstemediğiniz veya ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almanız için sizi kandırmaya çalışmıyoruz, sadece halihazırda dahil olduğunuz dinamiklerin farkına varmanızı sağlıyoruz, böylece bilinçli olarak katılabilirsiniz. Yıllar boyunca reklam doğru ve yanlış bir şekilde şeytanlaştırıldı, ancak interneti ücretsiz tutmanın bir parçası, bu nedenle birlikte çalışarak onu herkes için daha makul bir ödeme sistemi haline getirebileceğimizi umuyoruz.
  10. Rahatsız edici reklamı bulmamıza yardımcı olmak için, lütfen bize reklamın ekran görüntüsünü, onu gördüğünüz URL’yi ve mümkünse hangi ülkede bulunduğunuzu iletişim formunu kullanarak gönderin.

Sitemizi kullanarak reklam politikasında bahsedilen kuralları kabul etmiş olursunuz.