Karınıza Alabileceğiniz 10 Güzel Hediye

Valla kim ne derse kedin kadınlara hediye olmaz oldukça kolaydır. Aman efendim karar veremiyorum, yok bulamıyorum gibi cümleler bahaneden başka bir şey değildir, işte o kadar 😬 Dünyanın en kolay şeyi karınız için hediye seçmektir. Birçok seçenek mevcut değil mi Allah için? Kozmetik, ayakkabı, giyim, aksesuar ve liste uzaarr da uzar 😂 Karıma alabileceğim hediye nedir diye merak ediyor, özel gününüz yaklaşıyor ve hala seçim yapamıyorsanız buyurun size 10 hediye önerisi 😍 İyi ki varız öyle değil mi 😌

1 – Elbette pahalı bir gerdanlık 😍 Tamam tamam korkmayın. Gerdanlık değil belki ama şık ve zarif bir kolye hiçbir kadının kayıtsız kalamayacağı bir hediye olacaktır.

kolye

2 – Eşinizin mutfakta işini kolaylaştıracak mini ev aletleri de hem işine yarayacak hem de hediye olarak güzel bir tercih olacaktır.

mutfak robotu

3 – Tatil paketi peki 🥳 Baş başa geçireceğiniz romantik bir tatil ve tabi özellikle eşinizin merak ettiği bir yere ise tercihiniz mutluluktan sizi öpücüklere boğacaktır ona göre 😉

tatil

4 – İkinizin özel anılarından oluşan karelerin yer aldığı bir fotoğraf albümü, eşinizin kalbinde hoş bir atış oluşturacaktır.

albüm

5 – Eşinizin en sevdiği kokudan oluşan parfüm seti. Vücut losyonu, parfümü ve kremi olan bu kozmetik kutu makyaj masasının en etkili elemanları olarak yer alacaktır.

parfüm

6 – Dekoratif özel tasarım büstler. Dilerseniz birlikte bir karenizin olduğu ya da sadece eşinize ait özel bir büst yaptırabilirsiniz. Biblo olarak da evde şık bir detay oluşturacaktır.

büst

7 – Kadınlar çantasız ve cüzdansız yapamaz. Özellikle şık bir deri kadın cüzdanı uzun süre kullanabileceği kaliteli bir olacaktır.

cüzdan

8 – Makyajı çoğu kadın sever. Kadınların olmazsa olmazıdır kozmetik. Hal böyle olunca kocaman bir makyaj seti hediye ederek eşinizi şımartabilirsiniz 😉

makyaj

9 – Kadınların dolaplarında olmazsa olmaz parçalardan birisi de şık bir topuklu ayakkabıdır. Özel günler için özellikle sakladıkları bu ayakkabılar onları mutlu eder. Siz de eşinize güzel bir ayakkabı hediye edebilirsiniz.

topuklu ayakkabı

10 – Birlikte katılabileceğiniz bir etkinlik bileti. Konser, spor, tiyatro gibi etkinlikler için eşinizin zevkine göre tercih edeceğiniz bir bilet onu fazlasıyla mutlu edecektir.

konser bileti

Default image
Otomatik Portakal

Leave a Reply