KADINLARIN EN SEVDİĞİ ÇİÇEKLER

Aslında kadınları mutlu etmek sanıldığı kadar zor değildir. Pırlantalar, arabalar, tatiller derken kadınlar zaten mutlu olur abartmaya gerek yok yani 😊 Tamam şaka bir yana içten bir tebessüm bir kadını mutlu edebileceği gibi onu düşündüğünüzü göstermek de yine aynı mutluluğu yaratır kadınlarda. Kocaman buketler değil tek bir dal çiçek bile uzatsanız kadın yine mutlu olur. Kadın düşünüldüğünü hissettiğinde asıl mutlu olur. Çiçek hediye etmek değil mevzu aslında. Düşünüp, değerli hissettirip çiçek alınmasıdır kadında asıl mutluluğu oluşturan etkendir. Yani bunu anlamak bu kadar zor mu arkadaşlar allaseniz 😊

Çiçekleri her kadın sever. Erkeklerin anlam veremediği şekilde mutlu eder kadınları rengarenk çiçekler. Çünkü kendileri de çiçek olduğundan dolayı demek ki 😊 Bir kadına çiçek vermek o kadını mutlu eder, o kadının yüzünde gülücük oluşturur, kadının size olan sevgisi artar. Elbette her çiçek değerlidir, güzeldir ancak kadınların en beğendiği çiçekler sıralamasına da bir göz atmak gerekir. Her ne kadar her çiçek kadınları mutlu etse de bazı çiçekler en fazla tercih edilen çiçekler arasında baş köşede yer alır. Zevkler tartışılmaz, herkesin zevki farklıdır. Ancak genellemeye baktığımızda kadınların en sevdiği çiçekler belli başlıdır. İşte huzurlarınızda pek çok kadının en sevdiği çiçekler sıralaması;

Orkide, kadınların en çok sevdiği çiçekler arasında neredeyse baş köşededir. Ve orkide sevmeyen kadın yoktur desek yanılmış olmayız. Orkideler, oldukça zarif çiçeklerdir. Çeşitleri ayrı ayrı olan bu çiçekleri bakmaktan fazlasıyla zevk alır. Kadınlar gibi bazen nazlı bazen şen olabilen orkideler, kadınlara alınabilecek en güzel çiçekler arasında her zaman yer alacaktır.

Peki ya papatyalar? Papatya kokusundan dolayı oldukça farklıdır. Çünkü bazı insanlar papatya kokusundan hiç hoşlanmazken bazılarını bu koku fazlasıyla mutlu eder. Ancak kokusunu bir kenara bırakırsak papatya, sarı ile beyazı buluşturan görselliği ile her kadının fazlaca beğeneceği bir çiçektir.

Pek çok kadın devasa lale bahçelerinin yaydığı görsel şölene şahit olmak için Hollanda’yı ziyaret etmek ister. Lale, evet rengarenk şıklıkları ile kadınları cezbeden en güzel çiçekler arasında yer alır. Yapay hallerinin bile adeta eve farklı bir atmosfer kattığı laleler, kadınların sevdiği çiçekler arasında olmasının yanında güzellikleri ile de göz doldururlar. Bir buket lalenin kadınların yüzünde oluşturacağı o kocaman gülümsemeyi görmek sizi de mutlu edecektir.

Güneşi ve cam önünü seven nazlı çiçek menekşe, kadınların ilgi duyduğu çiçekler arasındaki yerini yıllardır korumaktadır. Minicik ve renkli çiçeklerinin şık bir saksı içindeki uyumunu izledikten sonra bu bitkiyi bakıp büyütmek herkese iyi gelecektir. Kadınlar elbette çiçekleri sever ancak bazı çiçekler emin olun baş köşede yer almaktadır. Uzun ömürlü olsun ve sevdiğiniz insan baktıkça sizin hatırlasın istiyorsanız menekşe hep aklınızda olması gereken çiçek olmalıdır.

Güller için diyecek bir söz var mı ki dersiniz? Her rengin mutluluk kaynağı olduğu gül renklerinin de pek çok anlamı bulunmaktadır. Kırmızı, beyaz, pembe. En özel anların ve günlerin en özel çiçeği olan gül bir nevi sevgi ifadesi de taşımaktadır. Eee sevdiğini söyleyemeyen insanlar için tam bir çözüm ortağı olan güller ile sevdiklerinize sevginizi belli etmeye ne dersiniz?

İsmi son yıllarda daha da çok duyulan, çiçekçi vitrinlerini adeta şirin halleriyle süsleyen sukulent, evde de bakımı en kolay bitkiler arasında yer almaktadır. Hazırlanan şık aranjmanları ile kadınlara verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alan sukulent, belki her kadının hoşuna gitmez. Ancak her kadını mutlu edecektir. Farklılığı seven kadınların tercihi olan sukulent, evlerde de baş köşe olmaktadır.

Kalanşo çiçeği, 7’den 77’ye her kadının en sevdiği çiçekler arasında yer alır. Bu çiçek hediye olarak gönderileceği gibi evde bakımı da kolay olduğundan eve de renk katacaktır. Minicik ve sevimli çiçeklerin yeşil yapraklar arasından sizlere göz kırpması kalanşo çiçeğine mucivezi bir güzellik katmaktadır.

Ne çok sorulur ve konuşulur “kadınlar nelerden hoşlanır” diye. Merak edilir hatta bazıları anlam da veremez “kadınları mutlu etmek de anlamak da zor” der. Oysaki düşünüp hediye edeceğiniz bir çiçek bile kadınları fazlasıyla mutlu edecektir. Yahu bunu anlamak bu kadar zor mu? Bakın sinirlerim bozuldu 😊 Kadınlar da erkekler de hediye almayı çok sever evet. Ancak kadınlar hediye almaktan ziyade o hediye almaya karar verilen noktadaki düşünceyi sever. Kadınlar umursanmayı, düşünülmeyi bekler. Bundan dolayı onlara hediye edeceğiniz bu çiçekler küs olan kalpleri de yumuşatacak, onu mutlu edecek dolayısıyla siz de mutlu olacaksınızdır. Şu güzelim çiçekler arasında sizin tercih edeceğiniz şıklık hangisi peki?

Default image
Otomatik Portakal

Leave a Reply