Dünyanın En Etkileyici 10 Aşk Filmi

Aşk olmazsa olmaz, olmazsa üzen, olunca sevindiren ne değişik bir duygudur yahu. Her durumda karşımıza çıkan, şarkılar yazdıran, kitaplara filmlere konu olan o eşsiz duygu. Aşık olma hissi uyandıracak, aşık olanlarda aşklarını pekiştirecek 10 duygu dolu aşk filmiyle karşınızdayız.

1 – Notebook, en duygusuz insanı bile derinde etkilemeye aday bu film, soluksuz bir aşkın peşinden siz izleyenleri de beraberinde sürüklüyor. Nedenini anlatmaya bizim cümlelerimiz yetmez. İzleyin izlettirin.

not defteri

2 – Sil Baştan – Eternal Sunshine of the Spotless Mind, sizi pençesine almış tutku dolu aşkınızdan kurtulmak için siz ne yapardınız diye sorduruyor bu film. Kaldı mı bee böyle aşklar dedirten, yürek burkan, çözüm arayan. Tam bir fenomen.

sil baştan

3 – Aşıklar Şehri – La La Land, Oscar ödüllü, bol hüzünlü bu film sizi hem derin bir aşka sokacak aynı zamanda müzikal sahneleriyle yüreğinizi pır pır ettirecek dram yüklü bir o kadar naif bir film.

lala

4 – Aşk – Her, film aşka farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak, kah olanları destekleyecek kah saçma bulacaksınız. Ancak hepiniz derinden etkileneceksiniz.

her

5 – Makas Eller – Edward Scissorhands, fantastik konulu aşk filmlerine ilgi duyanlar bu film tam sizlik ve elbette aşkı yüreğinde hissetmeyi sevenler için birebir. Aşık olasınız gelecek yine yeni yeniden.

makas

6 – Aynı Yıldızın Altında – The Fault in Our Stars, yüreğiniz öyle bir sızlatacak ki bu film, izlediğinize sevinseniz mi üzüleniz mi kararsız kalacaksınız. İki genç yürek, iki hasta insan.

aynı yıldızın altında

7 – Zamanda Aşk – About Time, olağanüstü yetenekleriniz olsa aşkınız için ne yaparsınız? Bu soru film hakkında oldukça açıklayıcı aslında, gerisi büyük bir keyifle izlemenize kalıyor.

zamanda aşk

8 – Titanik, listenin olmazsa olmazı Titanik, gerçek aşkın olağanüstü dram yüklü dünyasına götürüyor izleyenleri. Gözyaşlarına hakim olun, zira yüreğiniz fazlasıyla yanacak.

titanik

9 – Not; Seni Seviyorum / P.S. I Love You, aşk filmlerini sevip de bu filmi izlemeyen yoktur öyle değil mi? Küçük notlar eşliğinde şahane bir yolculuğa çıksanız, kaybettiğiniz aşkınızla birlikte. Hüzünlendirdiği gibi yeni keşifler sunan romantik bir aşk filmi.

ps

10 – Melekler Şehri – City Of Angels, görünmez bir aşkın yeşerttiği yeni bir keşif öyküsü. Tüm dünyada saygıyla anılan, etkileyen, hüzünlendiren, umutlandıran kült bir aşk.

melekler

Default image
Otomatik Portakal

Leave a Reply